Najnowszy ranking kredytów i pożyczek bankowych w Niemczech

Porównywarka kredytów i pożyczek bankowych wyświetla automatycznie najnowszy ranking takich kredytów jak: gotówkowe, samochodowe, hipoteczne, konsolidacyjne czy mieszkaniowe. Kredyty dla osób prywatnych oraz dla firm.

Jak wyszukać aktualny ranking i najlepszy kredyt?

 • W rubryce „Wie viel?” Wpisz kwotę netto jaką chcesz otrzymać.
 • W rubryce „Wie lange?” Wpisz liczbę rat miesięcznych, w ilu chcesz spłacać kredyt.
 • W rubryce „Wofür?” Wpisz cel, na jaki chcesz wziąć pożyczkę.
  Cel na jaki będzie użyta pożyczka jest ważną informacją dla banku, gdyż kredyt na zakup auta jest dużo tańszy od innych kredytów.
  Zauważ, że po naniesieniu nowych danych, rankingi się zmieniają i dopasowują się do nowych danych. Porównywarka kredytów i pożyczek, automatycznie umieszcza najtańszy kredyt na pierwszej pozycji a najdroższy na ostatniej.

Zwróć uwagę na informacje umieszczone w „Eigenschaften” oraz „monatliche Rate” Jeżeli widzisz gdzieś napis „Schlussrate”, wtedy ostrożnie!
Wysokość ostatniej raty może wynosić nawet połowę wartości całego kredytu. Są to częste tryki bankowców! Miesięczna rata na pierwszy rzut oka wydaje się dużo tańsza od innych, lecz koszt całej pożyczki jest dużo droższy od innych.
Dlaczego?
Kwota ostatniej raty wynosi niekiedy połowę całego kredytu! Często nie stać nas na tak dużą ratę. W takich sytuacjach banki proponują nowy kredyt, aby spłacić drugą części kredytu i tym samym dodatkowo zarobić. Konkludując! Pożyczka taka jest dużo droższa od tej, która była na ostatniej pozycji porównywarki kredytów.
Ważne byś zwrócił/a na to uwagę!

Jeżeli przy wypełnianiu wniosku na pożyczkę miałbyś problem ze zrozumieniem słów w języku niemieckim, to możesz skorzystać z gotowych tłumaczeń tutaj! Również inne, istotne informacje dotyczące porównywarki kredytów znajdziesz pod nią samą, poniżej.

Przykłady informacji jakie występują w rubryce „Eigenschaften” porównywarki kredytów i pożeczek.

Przy symbolu zegara/stopera jest podany termin, w jakim zostanie wypłacony kredyt.

Przykład pierwszy:
„Kredit wird am Donnerstag ausgezahlt”
To znaczy: „kredyt zostanie Ci wypłacony w czwartek“ ale
może być również: „Auszahlung in 1 bis 2 Tagen” znaczy „Pożyczka zostanie wypłacona w przeciągu 1 do 2 dni” lub 2 do 4 dni albo 3 do 7 dni.
Jeżeli naprowadzimy kursor myszki na ten napis, wywołamy chmurkę tekstową z informacjami, wyglądało to będzie mniej lub więcej tak:

„Sofort-Auszahlung durch Sofort-Entscheid und volldigitalen Abschluss.
Sofort-Entscheid: Direkt nachdem Sie Ihre Daten eingegeben und Kontoauszüge online abgerufen haben, entscheidet die Bank über eine Kreditauszahlung – Kein warten, keine Unsicherheit! Volldigitaler Abschluss: In 5 Minuten zum Abschluss mit Videoident und elektronischer Unterschrift!”

Tłumacząc to na język polski brzmi tak!
„Natychmiastowa wypłata i natychmiastowa decyzja przy pełnej realizacji cyfrowej. Natychmiastowa decyzja: natychmiast po wprowadzeniu danych, także udostępnieniu wyciągów z konta online, bank decyduje o wypłacie kredytu – bez czekania i bez niepewności!
W pełni cyfrowa umowa: w 5 minut z identyfikatorem wideo oraz podpisem elektronicznym!”

Drugim przykładem terminu wypłaty kredytu może być coś takiego.
 • Auszahlung in 1 bis 2 Tagen* durch volldigitalen Abschluss.
  In 5 Minuten zum Abschluss mit Dokumenten-Upload, Videoident und elektronischer Unterschrift! *Auszahlungsversprechen gilt vorbehaltlich längerer Bearbeitungszeiten bei der Bank. In Einzelfällen kann es zu Verzögerungen kommen.

W przetłumaczeniu:
Wypłata w przeciągu 1 do 2 dni*. W pełni cyfrowa realizacja umowy.
W 5 minut rozstrzygnięcie za przesyłaniem dokumentów z wideo-identyfikacją i złożeniu podpisu elektronicznego!
* W indywidualnych przypadkach, obietnica wypłaty może się wydłużyć i zależy od czasu w jakim nastąpi rozstrzygnięcie a także podjęcia decyzji przez bank.

Trzeci przykład, jak zostanie wypłacony kredyt.
 • Auszahlung in 2 bis 4 Tagen durch Dokumenten-Upload und Videoident. Einfach zum Abschluss per Dokumenten-Upload und Videoident. Nur den Kreditvertrag benötigt die Bank noch per Post.

Po polsku:
Wypłata kredytu nastąpi w przeciągu 2 do 4 dni. Realizacja umowy zaraz po przesłaniu dokumentów a także dokonaniu indentyfikacji online wideo.
Wypłata nastąpi po dostarczeniu dokumentów drogą cyfrową jak również dokonaniu identyfikacji wideo.
Pocztą należy jedynie wysłać do banku umowę kredytową.

Porównywarka kredytów i pożyczek w rubryce „Eigenschaften” oprócz terminu wypłaty umieszcza także informację o nazwie „Sondertilgung”

„Sondertilgung” oznacza „wcześniejszą spłatę części kredytu” a jeszcze dokładniej mówiąc, spłatę wykraczającą poza uzgodnioną ratę miesięczną. Możliwy jest jako „kostenlose Sondertilgung” albo „ keine kostenlose Sondertildung”
„Konstelose” znaczy, że nie bedzie żadnych kosztów dodatkowych z tego tytułu, natomiast „Keine kostenlose” oznacza że koszty z tego tytułu będą naliczone.

Jeszcze inną informacją w rubryce „Eigenschaften” jest tzw. „Gesamttilgung”

Niemieckie banki stosują umowy o kredyt, które określają możliwość wcześniejszej spłaty reszty kredytu w całości lub też nie. Jeżeli spłaty zaciągniętych zobowiązań finansowych dokonamy wcześniej niż przewidziano to w umowie, to będziemy musieli ponieść umowną karę.

Mądry wybór kredytu, jest świadomym krokiem w podejmowaniu rozsądnych decyzji.

Wyszukaj kilka kredytów, które Cię interesują i sprawdź koszt całkowity każdego z nich. Sprawdź także, ile dostaniesz na przysłowiową rękę, a ile będziesz musiał oddać w sumie. Różnica ta nakreśli Ci koszt całkowity tego kredytu.
Szansę na tańszy kredyt zwiększysz, jeżeli we wniosku na pożyczkę wpiszesz drugiego kredytobiorcę.

W myśl określonych przepisów prawnych, każdy kredytobiorca ma prawo w przeciągu 14 dni odstąpić od podpisanej już umowy.
Liczy się data złożonego na niej podpisu.

Jakie ma zalety porównywarka kredytów i pożyczek bankowych CHECK24?

Zaletami tej porównywarki jest to, że:

• Porównania kredytowego można dokonywać przez 24 godziny na dobę przez Internet nie wychodząc z domu, siedem dni w tygodniu.
• Nanoszenie odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu dokonujesz osobiście. Operacja ta przebiega szybko i sprawnie.
• Porównywarka kredytów bankowych CHECH24 układa oferty od najkorzystniejszej stopy procentowej i prawdopodobieństwa przyjęcia wniosku do najdroższej. Ułatwia to wybór dobrego banku i kredytu.
• Na życzenie uzyskasz kontakt z osobistym doradcą, celem omówienia oferty w detalach.
• Konsultacja z ekspertem do spraw pożyczek jest całkowicie bezpłatna.

Zamieszczona tutaj przez serwis Kredyt dla Polaków w Niemczech posiada jeszcze dodatkowe zalety:

 • Kalkulator kredytów pomoże Ci porównać, przeanalizować oraz wybrać kredyt dopasowany do twoich potrzeb. Nie musisz wysyłać indywidualnych zapytań do każdego banku z osobna.
 • Dowiesz się bezpośrednio, gdzie możesz uzyskać najniższe odsetki oraz szybko i wygodnie zaciągnąć pożyczkę siedząc w domu.
 • Wszystkie usługi są bezpłatne i niewiążące.
 • Jednym z najważniejszych warunków uzyskania pożyczki jest raport SCHUFA.

Pamiętaj! Realne możliwości spłaty zaciągniętych zobowiązań finansowych tzw. zdolność kredytowa jest zawsze sprawdzana. Każdy bank w Niemczech ją sprawdzi, zanim wyda decyzję w sprawie udzielenia kredytu. Korzystanie z niniejszej porównywarki kredytów i pożyczek bankowych nie ma najmniejszego wpływu na ocenę Twojej zdolności kredytowej przez SCHUFA.

Wybrałeś swój kredyt? Wiesz jakie jest jego oprocentowanie? Sprawdź jeszcze dokładniej jego koszt.

W ofertach jakie zawiera porównywarka kredytów i pożyczek znajduje się oferta, która Cię interesuje ale nie jesteś pewny, jakie wysokie będą miesięczne raty w zależności od okresu spłaty całego długu? Poznaj dokładny koszt tego kredytu jeszcze przed złożeniem wniosku o jego udzielenie. Wykorzystaj w tym celu neutralny kalkulator kredytów zamieszczony na stronie internetowej „finanzen-rechner.net” i tak przykładowo pod:

Kreditrechner – możesz obliczyć pożyczkę lub kredyt, który będzie miał stałą i niezmieniającą się wysokość rat miesięcznych oraz wybierać między różnymi przedziałami płatności w ratach oraz wybierać pomiędzy specyfikacją nominalnych i efektywnych stóp procentowych.

Hypothekenrechner – tutaj możesz łatwo przeprowadzić typowe obliczenia dotyczące kredytów hipotecznych.

Autokreditrechner – Kalkulatora kredytu samochodowego można użyć do obliczenia miesięcznej raty, a także całkowitych kosztów typowego finansowania pojazdu, jak również finansowanie balonowe i finansowanie trójstronne przez dealera. Można porównać do zwykłej raty lub kredytu samochodowego oferowanego przez bank niezależny lub dealera.


„powered by TARIFCHECK24 GmbH“