Porównywarka kredytów i pożyczek w Niemczech pomoże Ci wyszukać kredyt online z absolutnie najniższym oprocentowaniem. Także szybkie i nieskomplikowane formalności umożliwią Ci prawie natychmiastową wypłatę pieniędzy. Masz możność przeglądania i analizowania różnych kredytów w Niemczech oraz sprawdzania niewiążących ofert z różnych banków. Argumentem przemawiającym na korzyść niniejszej porównywarki jest to, że jest ona neutralna, a porównania kredytów są niewiążące. Również zapytania wysłane o sprawdzenie zdolności kredytowej, nie wpływają ujemnie na raport SCHUFA. Bez złożenia konkretnego wniosku o kredyt, SCHUFA nie informuje banków o twojej zdolności kredytowej. Dzięki porównywarce kredytów i pożyczek, znajdziesz tani onlinekredit w Niemczech, tak na samochód jak i na kolejne wakacje, albo potrzebną gotówkę na inne wydatki. Porównując kredyty online, zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze.

Porównywarka kredytów i pożyczek, ich ranking w Niemczech

Porównywarka kredytów i pożyczek bankowych wyświetla automatycznie najnowszy ranking kredytów w Niemczech. Są to: kredyty gotówkowe, samochodowe, hipoteczne i konsolidacyjne, a także mieszkaniowe i temu podobne. Również kredyty dla samozatrudnionych i rzemieślników oraz firm i spółek.

Jak wyszukać aktualny ranking i najlepszy kredyt w Niemczech?

 • W rubryce „Kreditbetrag:” wpisz kwotę netto jaką chcesz otrzymać.
 • W rubryce „Laufzeit:” wpisz liczbę rat miesięcznych, w ilu chcesz spłacać kredyt.
 • W rubryce „Verwendung:” wpisz cel, na jaki chcesz wziąć kredyt lub pożyczkę.
  Cel pożyczki jest ważną informacją dla banku, gdyż kredyt na zakup auta jest dużo tańszy i łatwiej go otrzymać aniżeli inne kredyty.
  Zauważ, że po naniesieniu nowych danych, rankingi się zmieniają i dopasowują do nowych danych. Porównywarka kredytów i pożyczek, automatycznie umieszcza najtańszy kredyt na pierwszej pozycji, natomiast najdroższy na ostatniej.

Zwróć uwagę na informacje drukowane małym wyblakłym druczkiem pod każdym bankiem. Z informacji tych wyczytasz jeszcze dokładniejsze informacje niż te, które zamieszczone są w okienku banku i wypisane dużym, tłustym drukiem. Jeżeli zauważysz napis „Schlussrate”, to ostrożnie ponieważ wysokość ostatniej raty może wynosić nawet połowę wartości całego kredytu. Są to częste tryki bankowców. Na pierwszy rzut oka, kredyt wydaje się być korzystniejszy, gdyż sama rata kredytu jest niższa niż inne, jednak koszt całkowity takiej pożyczki jest droższy od pozostałych.
Dlaczego?
Kwota ostatniej raty wynosi niekiedy połowę całego kredytu i często nie stać nas na ostatnią ratę w tej wysokości. W takich sytuacjach banki proponują nowy kredyt i nową umowę. Tym sposobem spłacisz resztę kredytu i bank dodatkowo zarobi na nowym kredycie. Konkludując! Pożyczka taka będzie dużo droższa od tej, która znajdzie się nawet na ostatniej pozycji porównywarki, dostępnych kredytów w Niemczech.
Ważne byś zwrócił/a na to uwagę!

Jeżeli przy wypełnianiu i zrozumieniu pytań lub odpowiedzi – we wniosku o kredyt – napotkasz na problemy językowe, to możesz skorzystać z zamieszczonych na naszym portalu tłumaczeń!

Czy zaciągnięty w niemieckim banku kredyt można spłacić wcześniej?

Niemieckie banki stosują umowy kredytowe, które umożliwiają wcześniejszą spłatę reszty kredytu, ale także odmawiają takiej możliwości. Jeżeli umowa dopuszcza taką możliwość, to nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli natomiast nie dopuszcza się takiej możliwości, to za wcześniejszą spłatę, musimy zapłacić umowną karę. Mądry wybór kredytu, jest świadomym krokiem w podejmowaniu decyzji.

Kredyt w Niemczech dla Polaków, może być mądrym wyborem w kształowaniu życiowej drogi. Wyszukaj kilka kredytów, które Cię interesują i sprawdź koszt całkowity każdego z nich. Sprawdź także, ile dostaniesz na przysłowiową rękę, oraz ile w sumie będziesz musiał oddać. Różnica ta nakreśli Ci koszt całkowity tego kredytu.
Szansę na tańszy kredyt w Niemczech zwiększysz, jeżeli we wniosku na pożyczkę wpiszesz drugiego kredytobiorcę.

W myśl określonych przepisów prawnych, każdy kredytobiorca ma prawo w przeciągu 14 dni odstąpić od podpisanej już umowy.
Liczy się data złożonego na niej podpisu.

Jakie są zalety porównywarki kredytów i pożyczek bankowych?

Zaletami jej jest to, że:

1. Analizę kredytów robisz przez Internet nie wychodząc z dmu przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, oraz
2. Wpisywać odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu samemu. Dzięki temu cała operacja przebiega szybko i sprawnie.
3. Na pierwszej pozycji porównywarki kredytów znajdziesz kredyt, który posiada najkorzystniejszą stopę procentową oraz największe prawdopodobieństwo otrzymania kredytu. Na ostatniej pozycji natomiast najdroższy kredyt. Ułatwia to wybór dobrego banku i najtańszego kredytu.
4. Na życzenie uzyskasz kontakt z osobistym doradcą, celem omówienia oferty w detalach.
5. Konsultacja z ekspertem do spraw pożyczek jest całkowicie bezpłatna i niewiążąca.

Zamieszczona tutaj Porównywarka kredytów w Niemczech posiada jeszcze inne zalety:
 • Kalkulator kredytów pomoże Ci porównać i przeanalizować a także wybrać taki kredyt, który dopasowany będzie do twoich potrzeb. Nie musisz wysyłać indywidualnych zapytań do każdego banku z osobna.
 • Dowiesz się bezpośrednio, gdzie możesz uzyskać najniższe odsetki oraz szybko i wygodnie zaciągnąć pożyczkę siedząc w domu.
 • Wszystkie usługi są bezpłatne i niewiążące.
 • Nie zapominaj o tym, że jednym z najważniejszych warunków uzyskania pożyczki jest raport SCHUFA wraz z informacją o zdolności kredytowej.

Pamiętaj! Realne możliwości spłaty zaciągniętych zobowiązań finansowych tzw. zdolność kredytowa jest zawsze sprawdzana! Każdy bank w Niemczech ją sprawdzi, zanim wyda decyzję w sprawie udzielenia kredytu. Korzystanie z zamieszczonej u nas porównywarki kredytów i pożyczek bankowych nie ma najmniejszego wpływu na ocenę Twojej zdolności kredytowej przez SCHUFA.

Wybrałeś swój kredyt? Wiesz jakie jest jego oprocentowanie? Sprawdź jeszcze dokładniej jego koszt.

W ofertach porównywarki kredytów i pożyczek znlazłeś ciekawą ofertę, ale nie wiesz, jakie będą raty w zależności od okresu spłaty? Poznaj dokładny koszt tego kredytu jeszcze przed złożeniem wniosku o jego udzielenie. Wykorzystaj w tym celu neutralny kalkulator kredytów zamieszczony na stronie internetowej „finanzen-rechner.net” i tak przykładowo pod:

Kreditrechner – gdzie możesz obliczyć pożyczkę lub kredyt, ze stałą i niezmieniającą się wysokością rat miesięcznych. Możesz także wybierać między różnymi przedziałami płatności w ratach, jak również specyfikacją nominalnych i efektywnych stóp procentowych.

Hypothekenrechner – tutaj możesz łatwo przeprowadzić typowe obliczenia dotyczące kredytów hipotecznych.

Kalkulator kredytu samochodowego – możesz obliczyć wysokość miesięcznej raty. Także obliczysz całkowity koszt finansowania pojazdu, oraz finansowania balonowego jak również trójstronnego przez dealera. Obliczenia te porównać ze zwykłą ratą albo dokonać porównań do kredytu samochodowego oferowanego przez bank w stosunku do oferty dealera.