Porównywarka kredytów i pożyczek w Niemczech pomoże Ci wyszukać kredyt online z absolutnie najniższym oprocentowaniem. Także szybkie i nieskomplikowane formalności umożliwią Ci prawie natychmiastową wypłatę pieniędzy. Masz możność przeglądania i analizowania różnych kredytów w Niemczech oraz sprawdzania niewiążących ofert z różnych banków. Argumentem przemawiającym na korzyść niniejszej porównywarki jest to, że jest ona neutralna, a porównania kredytów są niewiążące. Również zapytania wysłane o sprawdzenie zdolności kredytowej, nie wpływają ujemnie na raport SCHUFA. Bez złożenia konkretnego wniosku o kredyt, SCHUFA nie informuje banków o twojej zdolności kredytowej. Dzięki porównywarce kredytów i pożyczek, znajdziesz tani onlinekredit w Niemczech, tak na samochód jak i na kolejne wakacje, albo potrzebną gotówkę na inne wydatki. Porównując kredyty online, zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze.

Porównywarka kredytów a najnowszy ranking kredytów i pożyczek w Niemczech

Porównywarka kredytów i pożyczek bankowych w Niemczech wyświetla automatycznie najnowszy ranking kredytów. Są to między innymi kredyty gotówkowe, samochodowe, hipoteczne i konsolidacyjne, a także mieszkaniowe i temu podobne. Również kredyty dla samozatrudnionych i rzemieślników oraz firm i spółek.

Jak wyszukać aktualny ranking i najlepszy kredyt w Niemczech?

 • W rubryce „Wie viel?” wpisz kwotę netto jaką chcesz otrzymać.
 • W rubryce „Wie lange?” wpisz liczbę rat miesięcznych, w ilu chcesz spłacać kredyt.
 • W rubryce „Wofür?” wpisz cel, na jaki chcesz wziąć kredyt lub pożyczkę.
  Cel pożyczki jest ważną informacją dla banku, gdyż kredyt na zakup auta jest dużo tańszy i łatwiej go otrzymać aniżeli inne kredyty.
  Zauważ, że po naniesieniu nowych danych, rankingi się zmieniają i dopasowują do nowych danych. Porównywarka kredytów i pożyczek, automatycznie umieszcza najtańszy kredyt na pierwszej pozycji, natomiast najdroższy na ostatniej.

Zwróć uwagę na informacje umieszczone w rubryce „Eigenschaften” i „monatliche Rate”. Jeżeli zauważysz napis „Schlussrate”, to ostrożnie ponieważ wysokość ostatniej raty może wynosić nawet połowę wartości całego kredytu. Są to częste tryki bankowców. Na pierwszy rzut oka, kredyt wydaje się być korzystniejszy, gdyż sama rata kredytu jest niższa niż inne, jednak koszt całkowity takiej pożyczki jest droższy od pozostałych.
Dlaczego?
Kwota ostatniej raty wynosi niekiedy połowę całego kredytu i często nie stać nas na ostatnią ratę w tej wysokości. W takich sytuacjach banki proponują nowy kredyt i nową umowę. Tym sposobem spłacisz resztę kredytu i bank dodatkowo zarobi na nowym kredycie. Konkludując! Pożyczka taka będzie dużo droższa od tej, która znajduje się nawet na ostatniej pozycji porównywarki kredytów.
Ważne byś zwrócił/a na to uwagę!

Jeżeli przy wypełnianiu i zrozumieniu pytań lub odpowiedzi – we wniosku o kredyt – napotkasz na problemy językowe, to możesz skorzystać z zamieszczonych tutaj tłumaczeń! Poniżej porównywarki kredytów znajdziesz także inne i bardzo pomocne tłumaczenia językowe.

Informacje jakie występują w rubryce „Eigenschaften” niniejszej porównywarki kredytów i pożeczek.

Przy symbolu zegara/stopera jest podany termin, w jakim zostanie wypłacony kredyt.

Przykład pierwszy:


„Kredit wird am Donnerstag ausgezahlt”
To znaczy: „kredyt zostanie Ci wypłacony w czwartek“ ale
może być również: „Auszahlung in 1 bis 2 Tagen” co znaczy „Pożyczka zostanie wypłacona w przeciągu 1 do 2 dni” lub 2 do 4 dni albo 3 do 7 dni.
Jeżeli naprowadzimy kursor myszki na ten napis, to wywołamy chmurkę tekstową z informacjami i wyglądać to będzie mniej lub więcej tak:

„Sofort-Auszahlung durch Sofort-Entscheid und volldigitalen Abschluss.
Sofort-Entscheid: Direkt nachdem Sie Ihre Daten eingegeben und Kontoauszüge online abgerufen haben, entscheidet die Bank über eine Kreditauszahlung – Kein warten, keine Unsicherheit! Volldigitaler Abschluss: In 5 Minuten zum Abschluss mit Videoident und elektronischer Unterschrift!”

Tłumacząc to na język polski brzmi to mniej więcej tak!
„Natychmiastowa wypłata i natychmiastowa decyzja przy pełnej realizacji cyfrowej. Natychmiastowa decyzja! Po wprowadzeniu danych, oraz udostępnieniu przez kredytobiorcę wyciągów z konta, bank decyduje o wypłacie kredytu – bez czekania i bez niepewności!
W pełni cyfrowa umowa: w 5 minut z identyfikatorem wideo oraz podpisem elektronicznym!”

Drugim przykładem terminu wypłaty kredytu może być coś takiego.

Auszahlung in 1 bis 2 Tagen* durch volldigitalen Abschluss.
In 5 Minuten zum Abschluss mit Dokumenten-Upload, Videoident und elektronischer Unterschrift! *Auszahlungsversprechen gilt vorbehaltlich längerer Bearbeitungszeiten bei der Bank. In Einzelfällen kann es zu Verzögerungen kommen.

W przetłumaczeniu:
Wypłata w przeciągu 1 do 2 dni*. W pełni cyfrowa realizacja umowy.
W 5 minut rozstrzygnięcie za przesyłaniem dokumentów z wideo-identyfikacją i złożeniu podpisu elektronicznego!
* W indywidualnych przypadkach, obietnica wypłaty kredytu może się wydłużyć. Zależy to od czasu rozstrzygnięcie wniosku i podjęcia ostatecznej decyzji przez bank.

Trzeci przykład, jak zostanie wypłacony kredyt.

Auszahlung in 2 bis 4 Tagen durch Dokumenten-Upload und Videoident. Einfach zum Abschluss per Dokumenten-Upload und Videoident. Nur den Kreditvertrag benötigt die Bank noch per Post.

Po polsku:
Wypłata kredytu nastąpi w przeciągu 2 do 4 dni. Realizacja umowy zaraz po przesłaniu dokumentów a także dokonaniu wideo indentyfikacji drogą online. Wypłata kredytu nastąpi po dostarczeniu dokumentów drogą cyfrową jak również dokonaniu wideo-identyfikacji. Do banku należy wysłać pocztą jedynie umowę kredytową.

Porównywarka kredytów i pożyczek w rubryce „Eigenschaften” oprócz terminu wypłaty umieszcza także informację o nazwie „Sondertilgung”

„Sondertilgung” oznacza „wcześniejszą spłatę części kredytu” a jeszcze dokładniej mówiąc, spłatę wykraczającą poza uzgodnioną ratę miesięczną. Możliwy jest jako „kostenlose Sondertilgung” albo „keine kostenlose Sondertildung”
„Konstelose” znaczy, że nie bedzie żadnych kosztów dodatkowych z tego tytułu, natomiast „Keine kostenlose” oznacza że koszty z tego tytułu będą naliczone.

Jeszcze inną informacją w rubryce „Eigenschaften” jest tzw. „Gesamttilgung”

Niemieckie banki stosują umowy kredytowe, które umożliwiają wcześniejszą spłatę reszty kredytu, ale także odmawiają takiej możliwości. Jeżeli umowa dopuszcza taką możliwość, to nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli natomiast nie dopuszcza się takiej możliwości, to za wcześniejszą spłatę, musimy zapłacić umowną karę.

Mądry wybór kredytu, jest świadomym krokiem w podejmowaniu decyzji.

Kredyt w Niemczech dla Polaków, może być mądrym wyborem w kształowaniu życiowej drogi. Wyszukaj kilka kredytów, które Cię interesują i sprawdź koszt całkowity każdego z nich. Sprawdź także, ile dostaniesz na przysłowiową rękę, oraz ile w sumie będziesz musiał oddać. Różnica ta nakreśli Ci koszt całkowity tego kredytu.
Szansę na tańszy kredyt zwiększysz, jeżeli we wniosku na pożyczkę wpiszesz drugiego kredytobiorcę.

W myśl określonych przepisów prawnych, każdy kredytobiorca ma prawo w przeciągu 14 dni odstąpić od podpisanej już umowy.
Liczy się data złożonego na niej podpisu.

Jakie są zalety porównywarki kredytów i pożyczek bankowych?

Zaletami jej jest to, że:

1. Analizę kredytów robisz przez Internet nie wychodząc z dmu przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, oraz
2. Wpisywać odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu samemu. Dzięki temu cała operacja przebiega szybko i sprawnie.
3. Na pierwszej pozycji porównywarki kredytów znajdziesz kredyt, który posiada najkorzystniejszą stopę procentową oraz największe prawdopodobieństwo otrzymania kredytu. Na ostatniej pozycji natomiast najdroższy kredyt. Ułatwia to wybór dobrego banku i najtańszego kredytu.
4. Na życzenie uzyskasz kontakt z osobistym doradcą, celem omówienia oferty w detalach.
5. Konsultacja z ekspertem do spraw pożyczek jest całkowicie bezpłatna i niewiążąca.

Zamieszczona tutaj Porównywarka kredytów w Niemczech posiada jeszcze inne zalety:
 • Kalkulator kredytów pomoże Ci porównać i przeanalizować a także wybrać taki kredyt, który dopasowany będzie do twoich potrzeb. Nie musisz wysyłać indywidualnych zapytań do każdego banku z osobna.
 • Dowiesz się bezpośrednio, gdzie możesz uzyskać najniższe odsetki oraz szybko i wygodnie zaciągnąć pożyczkę siedząc w domu.
 • Wszystkie usługi są bezpłatne i niewiążące.
 • Nie zapominaj o tym, że jednym z najważniejszych warunków uzyskania pożyczki jest raport SCHUFA wraz z informacją o zdolności kredytowej.

Pamiętaj! Realne możliwości spłaty zaciągniętych zobowiązań finansowych tzw. zdolność kredytowa jest zawsze sprawdzana. Każdy bank w Niemczech ją sprawdzi, zanim wyda decyzję w sprawie udzielenia kredytu. Korzystanie z niniejszej porównywarki kredytów i pożyczek bankowych nie ma najmniejszego wpływu na ocenę Twojej zdolności kredytowej przez SCHUFA.

Wybrałeś swój kredyt? Wiesz jakie jest jego oprocentowanie? Sprawdź jeszcze dokładniej jego koszt.

W ofertach porównywarki kredytów i pożyczek znlazłeś ciekawą ofertę, ale nie wiesz, jakie będą raty w zależności od okresu spłaty? Poznaj dokładny koszt tego kredytu jeszcze przed złożeniem wniosku o jego udzielenie. Wykorzystaj w tym celu neutralny kalkulator kredytów zamieszczony na stronie internetowej „finanzen-rechner.net” i tak przykładowo pod:

Kreditrechner – gdzie możesz obliczyć pożyczkę lub kredyt, ze stałą i niezmieniającą się wysokością rat miesięcznych. Możesz także wybierać między różnymi przedziałami płatności w ratach, jak również specyfikacją nominalnych i efektywnych stóp procentowych.

Hypothekenrechner – tutaj możesz łatwo przeprowadzić typowe obliczenia dotyczące kredytów hipotecznych.

Kalkulatorem kredytu samochodowego, możesz obliczyć wysokość miesięcznej raty. Także obliczysz całkowity koszt finansowania pojazdu, oraz finansowania balonowego jak również trójstronnego przez dealera. Obliczenia porównać ze zwykłą ratą albo dokonać porównań do kredytu samochodowego oferowanego przez bank w stosunku do oferty dealera.